KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15966297
nr 1596 6297
Blandteknik
Sven-Erik Lindberg, "Muren vid Babylon". Signerad, blandteknik, 70x50, yttermått inklusive ram. 76x56 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 februari 2024
kl 20:36:27
2/2 22:34:25
100 kr
3/2 21:04:26